En Çok Merak Edilenler

SUDA COLLAGEN®’in içerisindeki kolajen nereden elde edilmektedir?
SUDA COLLAGEN® helal sertifikasına sahip, Alman Verisol markalı, %100 sığır kolajeni ile üretilir.
Sonuçları ne zaman görmeye başlayabiliriz?
Yapılan bilimsel araştırmalar, ilk etkileri görmek için günde 2500 mg peptit formundaki kolajeni en az 8 hafta aralıksız kullanmanız gerektiğini gösteriyor.
SUDA COLLAGEN®’i ne zaman tüketmeliyim?
Yetişkinlerin günün herhangi bir saatinde günde 1 porsiyon ürünü tüketmesi tavsiye edilir.
SUDA COLLAGEN®’in hangi formu ile başlamalıyız?
İçime hazır ve toz formlarındaki ürünlerimizde kolajen miktarı daha yüksektir. Dilerseniz bu ikisinden bir tanesi ile başlayabilir ve ara dönemlerde cildinizi tablet formu ile destekleyebilirsiniz.
SUDA COLLAGEN® şeker içerir mi?
SUDA COLLAGEN®’in hiçbir formu şeker içermemektedir.
Eklemler için de kullanabilir miyim?
SUDA COLLAGEN®’in eklemlere yönelik özel bir ürünü bulunmaktadır: FXONE. Formülünde kıkırdak ve tendon sağlığına yönetlik etkisi klinik çalışmalar ile göstermiş patentli kolajenler bulunmaktadır.
Eklem ve cilt sağlığı için ayrı ürünler mi kullanmalıyım?
Eğer hem eklemlerinizi hem de cildinizi destekleyecek bir ürün arıyorsanız, MULTIFORM isimli ürüne bakabilirsiniz. Formülünde hem cilt hem de kıkırdak ve tendon sağlığına yönetlik etkisi klinik çalışmalar ile göstermiş patentli kolajenler bulunmaktadır.
SUDA COLLAGEN® kilo aldırır mı?
SUDA COLLAGEN®’in hiçbir formu şeker içermez. Örneğin içime hazır sıvı formunda 1 porsiyondaki enerji değeri 23 kaloridir ve bu kalori sadece proteinden gelmektedir. 23 kalori, 1 ince dilim ekmeğin 3’te birine eşdeğerdir. 31-50 yaş aralığındaki kadınların günde 1800 kalori tüketmesi tavsiye edildiğini göz önünde bulundurursak, 1 servis SUDA COLLAGEN® günlük ihtiyacın sadece %1’ine denk gelmektedir.
Hamile / emziren kadınlar da SUDA COLLAGEN® kullanabilir mi?
Kolajenin etkilerini hamile ve emziren kadınlar üzerinde inceleyen bir araştırma yoktur. Bu nedenle tavsiye edilmez.
Yan etkileri var mıdır?
SUDA COLLAGEN®’in araştırmalar sonucunda görülmüş bir yan etkisi yoktur. Hamile ve emziren kadınlara önerilmez. Eğer kullanmaya ilişkin bir endişeniz varsa önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyoruz.
Neren satın alabilirim?
SUDA COLLAGEN® ürünleri sadece eczanelerde satılmaktadır. Eczaneler dışında satılan ürünler SUDA COLLAGEN® garantisi altında değildir.