HAKKIMIZDA

Türkiye’nin en çok satan kolajen markasıyız. OTC sektörüne yön veren Farmatek çatısı altında 2017 yılında yola çıktık. Form ve aroma çeşitliliği ile sektördeki liderliğimizi ilk günden beri sürdürmekteyiz.

Ürün gamımızda sadece güzellik kolajenleri değil, eklem sağlığına yönelik eşsiz ürünler de bulunuyor. Eşsiz diyoruz, çünkü sadece Suda Collagen markası ile bulabileceğiniz patentli kolajen kombinasyonlarını sunuyoruz.

Suda Collagen olarak misyonumuz bilimsel araştırmaların onayladığı, en yüksek kalitedeki ham maddeler ile yenilikçi formüller geliştirmek.

Odağımızı ayırmadığımız bir diğer konu ise dünya çapında bir üretim kabiliyetine sahip olmak. Bu yüzden sektörümüze güç katacak adımlar attık. Liderliğimize yakışacak şekilde, ilaç endüstrisi standartlarında HVAC (Isıtma soğutma havalandırma) sistemleri, su purifikasyon, pastörizasyon gibi altyapısal teknolojik ekipmanların olduğu, 5000 metrekarelik sektörümüzün en modern tesislerinden birini hayata geçirdik.

Farmatek ailesi olarak önümüzdeki yıllarda da, geçmişte olduğu gibi iş ortaklarımız, eczacı ve hekimlerimizin desteği ile sektörün gelişmesine destek olmaya devam edeceğiz.
Kültür Mah. Ahmet Adnan Saygun Cad. Gündeş Sitesi Saray Apartmanı No: 21 J BEŞİKTAŞ/ İSTANBUL
0850 755 7884
(Resmi iş günleri 10:00-18:00 Arasında)