Sıkça Sorulan SorularSUDA COLLAGEN®’in içerisindeki kolajen nereden elde edilmektedir?
SUDA COLLAGEN®helal sertifikasına sahip, Alman Verisol markalı, %100 kırmızı etten üretilen sığır kolajeni ile üretilir. 
Sonuçları ne zaman görmeye başlayabiliriz?
Yapılan bilimsel araştırmalar, peptit formundaki 2500mg kolajeni en az 8 hafta aralıksız kullanmanız gerektiğini gösteriyor.
Günlük ne kadar kullanmalıyım?
SUDA COLLAGEN® sıvı formunda, tek içimlik tüpler halindedir. Her kutu iki haftalık (14 adet) kür içerir. Günlük 1 tüp (shot) içmeniz yeterli olacaktır.
SUDA COLLAGEN®’i ne zaman tüketmeliyim?
Geceleri vücut yenilenme aşamasında olacağı için alacağınız kolajen desteği bu yenilenmeyi hızlandırabilir. Bu yüzden içime hazır sıvı formunu akşamları tüketebilirsiniz. Tablet ve toz saşe formları probiyotik bakteriler de içerdiği için, gün içerisinde tok karnına istediğiniz zaman tüketebilirsiniz.  
SUDA COLLAGEN® tadı nasıl?
SUDA COLLAGEN® erik aroması ile son derece lezzetlidir. Soğuk içilmesi lezzetini daha da artıracaktır
Hamile / emziren kadınlar da SUDA COLLAGEN® kullanabilir mi?
Kolajenin etkilerini hamile ve emziren kadınlar üzerinde inceleyen bir araştırma yoktur. Bu nedenle tavsiye edilmez.
Yan etkileri var mıdır?
SUDA COLLAGEN®’in araştırmalar sonucunda görülmüş bir yan etkisi yoktur. Hamile ve emzire kadınlara önerilmez. Eğer kullanmaya ilişkin bir endişeniz varsa önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyoruz.
SUDA COLLAGEN®'in hangi formu ile başlamalıyım?
Toz saşe ve içime hazır formlarındaki kolajen miktarı daha yüksektir. Dilerseniz bu ikisinden bir tanesi ile başlayarak, ara dönemlerde cildinizi tablet formu ile destekleyebilirsiniz.
Hangi formu daha etkilidir? Hangisini seçmeliyim?
SUDA COLLAGEN®'in tüm çeşitleri peptit formunda kolajen içermektedir, hepsi aynı derecede etkili ürünlerdir. Aralarındaki tek fark kolajen miktarıdır. Eğer yüksek miktarda kolajen tüketmek istiyorsanız içime hazır sıvı ve toz formlarını tercih edebilirsiniz. Yanınızda her yere taşıyabileceğiniz, pratik bir alternatif arıyorsanız tablet formunu alabilirsiniz.