•  SUDA COLLAGEN DOUBLE BEAUTY MULTIFORM
ÜCRETSİZ KARGO

SUDA COLLAGEN DOUBLE BEAUTY MULTIFORM

Her servisinde (3 tablet) tip 1-2-3 formunda 3000mg kolajen peptitleri içerir. Uzmanlar kolajenin etkilerini görebilmek için günlük olarak en az 2500 mg kolajen peptiti alınmasını önermektedir. Her bir Suda Collagen tablet 1000mg kolajen miktarına sahiptir. Üç tablet alındığında tam 3 gram kolajen peptitleri desteği sağlar. 

Ürün içerikleri

Tip I-II-III  

3.000mg kolajen

Probiyotik ilaveli

Gramaj: 90 Tablet
Havale / EFT 664,05 TL
Tavsiye Edilen Satış Fiyatı
Bu ürün 0,00 TL BigPara kazandırır
Besin Bilgileri
Her Porsiyon İçin Miktar
Tip I, II, III Hidrolize Kolajen Peptitleri (sığır) 3000mg
-Tip I, III Hidrolize Kolajen Peptitleri 2900mg
-Tip II Hidrolize Kolajen Peptitleri 100mg
Vitamin C 300mg
Hyaluronik Asit 100mg
Çinko 10mg
Biotin 1000 µg
Lactobacillus acidophilus <br/>(Probiyotik Mikroorganizma) 1x10⁹ KOB* <br/>(1 milyar)
* koloni oluşturan birim
Kullanım Bilgisi:
Yetişkinlerin günün herhangi bir saatinde 1 porsiyon ürünü (3 tablet) tüketmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız.

MultiForm Tablet
Türkiye’de ilk defa tip 1-2-3 tablet bir arada tablet formunda Suda Collagen Multiform’un tablet formu, kolajen ve probiyotik mikroorganizmaları beraber sunar. En büyük farklı, tip 1, tip 2 ve tip 3 kolajenin patentli formlarını bir arada içerir. Her servisinde (3 tablet) 3000 mg hidrolize kolajen peptiti ve 1 milyar probiyotik mikroorganizma içerir. Formülünde ayrıca C vitamini, hyaluronik asit, çinko ve biotin bulunur.

Suda COLLAGEN çeşitlerimiz, Hyaluronik asit, Gotu Kola, Aleo Vera ve Kolajen bileşenleriyle tasarlanan SUDA BEAUTY ALL DAY CARE krem ile birlikte !

Patentli Kolajen nedir?
Patentli formların farkı üzerine araştırma yapılmış ve etkinliği klinik çalışmalarla desteklenmiş olmasıdır.

Probiyotik mikroorganizma nedir?
Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan yararlı bakterilerdir.

Ne kadar kolajen peptit içerir?
Suda Collagen Multiform, 1 servisinde 3000 mg kolajen peptit içerir. Kolajen kaynağı %100 sığırdır ve helal sertifikası vardır.

Kullanım önerisi
Genel olarak, yapılan klinik çalışmalar ve uzmanlar ilk etkileri görebilmek için en az 8-12 hafta aralıksız kullanılmasını tavsiye ediyor. Bu süreden sonra cildinizi gözlemleyerek, elde ettiğiniz faydaya göre sonraki kullanımları ayarlayabilirsiniz. Örneğin 2-3 ay kullandıktan sonra, 1-2 ay ara vererek senede 2-3 kür daha yapabilirsiniz.

Nasıl tüketilir?
Yetişkinlerin günün herhangi bir saatinde günde 1 porsiyon ürünü (3 tablet) tüketmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız.

Saklama koşulları
Ürünün tazeliğini korumak için serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Benzer Ürünler

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!